Únor 2008

Víš so fakt nechápu???

23. února 2008 v 0:02 | Sarush |  stories
...Jakej je kurva ten TZV. SMYSL ŽIVOTA?? člověk žije proto aby byl starší člověk žije pro budoucí čas!Člověk odpočítává svoji chvíli aniž by si uvědomoval co dělá!člověk nedokáže žít přítomný čas.Jediný proč člověk žije je pro myšlenku : ,,BUDE to lepší'' a takhle plyne život bezvýznamě ,člověk sám sobě odpočítává svůj čas! A tohle má být smysl toho života???????????? TAK TO SORRRY ALE O ŽIVOT V TOM PŘÍPADĚ (BŮH MI ODPUST) ASI NESTOJÍM !!!!!!!!!!
ale musi se prece dat neco delat v pritomnosti ne ? :'( samo se to prece nezmeni!
-Tak ... tohle sem napsala dnes 22.2.08 v čase mezi 23:30-23:45 Denisce.
A...nevím proč to sem píšu možná...možná jen aby to nezmizelo z mýho života ... Až tuctově proběhne můj život v myšlence na budoucnost.
Život se žije aby se žilo...a žití neboli bytí je aby se mohlo zemřít. Je tedy život o smrti? Kladu tuhle otázku poprvé a snad naposled! Kdo mi na ni odpoví? Který z vědců fyziků chemiků matematiků kteří napomohli dobrému žití mi tuhle otázku zodpoví?
Učíme se aby sme mohli pracovat pracujeme aby sme měli na jídno jíme aby sme žili žijeme aby sme ___________ ??????? ŽIJEME ABY SME ZEMŘELI JEN SI TO PŘIZNEJME !
Nebo snad ne ? jeslti ne ANO já to dokážu přiznat JEDINÉ CO CHCI je PRAVÝ DŮVOD NAMÍSTO SMRTI JESTLI EXISTUJE !
ŽIVOT SPĚJE VYVÝJÍ SE! - O TOM JE TAHLE DOBA VĚDCI ZKOUMAJÍ MINULOST ABY SI DOKÁZALI ŽE SME POKROČILI ALE POKROČILI V ČEM ? LIDÉ SE SNAŽÍ ZDOKONALIT ŽIVOT ZPŘÍJEMNIT SI PODMÍNKY! ČASOPISY,MODA,MOBILY A VŮBEC VEŠKERÁ TECHNIKA TO VŠE JE VYTVOŘENO ABY NÁŠ BEZVÝZNAMNÝ BEZÚČELNÝ ŽIVOT UBÍHAL V PŘIJEMNĚJŠÍCH A ZÁBAVNĚJŠÍCH PODMÍNKÁCH ! TO VŠE JE JEN ABY ŽIVOT LÉPE UTÍKAL ! A KAM SE VŠICHNI TI LIDI TAK HRNOU?DO HROBU?ANO TO JE VPODSTATĚ PŘESNÉ!VŽDYŤ O NIC JINÉHO TU ZŘEJMNĚ NEJDE!LIDI SI JEN KRÁTÍ DLOUHOU CHVÍLI ALE EXISTUJE-LI REINKARNACE ČILI KOLOBĚH ŽIVOTA-ZEMŘEŠ A RÁZEM SE NARODÍŠ PAK JE NAŠE DUŠE V NEKONEČNÉM NESMYSLNÉM KOLOBĚHU UZAMČENÁ UVĚZNĚNÁ NA VĚKY VĚKŮ!NENÍ-LI NÁM POMOCI TAK ANI POMOC NEEXISTUJE - VESMÍR JE VĚČNÝ?ŽIVOT JE VĚČNÝ? JESTLI ANO TAK I SMRT JE VĚČNÁ ! VĚDA JE JEN ZJIŠŤOVÁNÍ PODMÍNEK VE KTERÝCH SME NAVĚKY UVĚZNĚNI ! ŽIJEME ABYCHOM ŽILI ŽIVOT S DUVODEM ŽITÍ ŽIVOTA Z DŮVODU ŽITÍ! NEBO UMÍRÁME ABY SME ŽILI A MOHLI ¨ZEMŘÍT Z DŮVODU NÁSLEDNÉHO ŽITÍ TUDÍŽ NASLEDNÉ SMRTI?
Sára Maštalířová 2.11.1994

WooooW SjůPeR ♥♥♥

19. února 2008 v 22:52 | Sarush |  My Diary ♥
WooooooW lidičký ♥♥♥ je 22:45 a můůj bráška je dnes na koncertu kornů x)) ♥ mu koupila jeho holka k narozkam listky ♥
No tak mi volal z koncertu a nechal to jet tak sem slyšela písničku zrovna mou NEJOBLÍBENĚJŠÍ ♥♥♥♥♥♥ sjůper x) xD♥ wow fakt husty upe mazéc bych tam chtěla být ale upe fakt to bylo sqělý mám upe MeGa radost fakt upe úžasný LOOOOOOL ....
To je fakt upe ... nepopsatelný xD x))) ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ WoW fakt sem z toho upe v sedmým nebi O:-) ♥-) .. Tady máte tu úžasnou písničku v originále lidí :
BožíBožíBoŽí ♥♥♥ x) miluju život x) a brášky moje milovaný (3) ♥

Co to zas ma bejt??? :-/!!!

19. února 2008 v 12:10 | Sarush |  My Diary ♥
Kua co to zas je ? :'( !
Rano upe sQelá nálada a ted upe na pi** ... ! Sem se těšila na dnešní den že bude nějaká prdel a hovno bude zase nuda jako vždy ;) ! ... Kua ... včera taky upe good nalada .. dnes je to proste na pi** ... Copak proste nemuze byt normalni happy day ?? HMm? Nebo vy to chapete?!
STOPSTOPSTOP .... uz me to sere fakt... Asi vuebc nevite o cem mluvim no .. to je jedno :'( bye

Dalších pár NeW SBátek ♥

18. února 2008 v 20:38 | Sarush |  friend blogs ...
Tááák x) Je tu dalších pár x)
Lůca - ták to je sqělý bloček x) právě se k němu ta holčí vrátila .. FááKt stoJí za to se tam JuKnouT je to tam preTTy x)
Adelka - Ták toHle je Taky MoC preTTy BloČek x) má napRosTo GooD AdreSu x) ♥ A TahLe HolČiNa ChUdáK NeMá pRázQy :( Tak Jí UdĚleJtE RaDoSt AspOn ToU NáVštěVou x))
Tak je to dolsvova PÁR spřátelených bločků xD .. Tak zatím papa těším zítra navi x)
Aj láf ---- YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOU and YOUUUUUUU !!!! Moc DěKujÍ vŠeM Za KomÍky mÁm FakT HaFo MeGooZní RaDoSt x) ♥♥♥

Další spřátelený bločky ♥

18. února 2008 v 12:52 | Sarush |  friend blogs ...
TaK DalŠí SpŘáTeLeNý BloČky ♥:
Sara - Good zajímavej Bloček good holčiny x) (podle me) jooo a obě sme Sáry x)) ♥ zajděte tam x)
Terculkaa - Ták to je bloček jedné moc good hoky x) je to sestřenka Denulky (se kterou sem mela hafo problem ... ale uz je to good ..) Myslím že s blogem právě začíná...určo se tam mrkněte x) (Terču znám osobně)
Barčuska - Tak a nakonec Barčuska ♥ ták s tímhle človíkem chodím do třídy už pár let xD má good bloček .. určo taky mrkněte x) ♥
Tak všechny tři sou to preTTy blogy tak tam mrkněte ať maj taky radost z navštěvnosti x)
Kdyby chtěl někdo spřátelit tak písněte x) ...-mám jen jednu podmínku-pravidlo :D .. Aspoň jednou týdně sem zaskočte a písněte komík ju? x) no tak zatím papa ♥

Bubles

18. února 2008 v 8:06 | Sarush |  pict...
Téma: Bubles
Počet: 15
Zdroj: Deviantart
(Kdyžtak kopírujte prosím se zdrojem - dalo mi hafo prace ty obrazky najit a stravila sem nad tim dost času..(thx)

MucQinG :*

17. února 2008 v 10:43 | Sarush |  My Diary ♥
Ahojky lidičky :) JaK Se vŠichNi máte??Já sem se probudila před chvílí s upe sqělou náladou x) přečetla sem si časák etě v posteli O:-) (časáky vůbec nečtu) Dnes bude asi takovej rodinej den ... Žádný venku s kamarádama :( :D ale neva... Jedem za chvíli s tátou do nedvědic na štrůdl (!mňam!)a na procházku xD x) Nevim kdy se vrátíme ale určo sem pak etě něco přidám... Jo a jak ste vlastne strávili Valentýn???
Já ho teda totálně zabila xD ... Seděla sem u kompu poslouchala depresivní hudbu xD Měl aspoŇ někdo z vás ideální Valentine'S daY ?
Zatim Ppa

YeaH !

16. února 2008 v 11:48 | Sarush |  My world ...
YeaH tHak DeSiGn sem stihLa x) Jak se páčí?? Mě se celkem líbí x) VydRžÍ taDy aSi CeLkeM dLouHo ....
Tak já du napsat pár komentů a pak půjdu s tou Barčuskou ... Písejte prosím jak se deSiGn LíBí VáM ..ju? MvMr !!! Ppa ♥ *MucQinG*

DeSiGn???nnnn

16. února 2008 v 10:07 | Sarush |  My world ...
Tak o tomhle deSiGnu je potřeba něco říct.. :D vůbec to není styl kterým se chci ubírat nebo tak :D Je tady hlavně proto aby hned bylo vidět že je tu změna :D ... Vznikl hlavně náhodou .... Ale co teď du hledat nějaký obrázky a udělám nějakej preTTy new x) :D Ale nevím možná tu bude až zítra nebo ještě pozděj protože dnes jdeme s Barčuskou ke kuním :) Tak zatím moji ludkovié :D *MucQinG*

MucQ 4ever

15. února 2008 v 20:45 | Sarush |  My Diary ♥
Mám dnes divnounáldau...prto sem se sem možná vrátila...Nevím jak dlouho mi to vydrží ... Ale doufám že do bude stát za to .. mám spoustu plánů..který možná neuskutečním :D kdo ví :( ... Poslední dobou sem trochu v jiným světě .. kterej mi možná úplně nesedí.. Ale už se zase optřebuju svěřovat na svým blogu..užívat si to že nejsu sama.. mít prostě něco co mě baví..Poslední dobou sem jen - ani nevim co sem dělala prostě .. Už mi to vádí ... Teď už sem asi ani nikdo nechodí...A možná už ani nikdy nebude... Ale to je jedno.. Nejde o návštěvnost-i když za tu je člověk rád vždycky :D je to eětě o něčem trochu jiným...A já se teĎ pokusím zase zjistit o čem ;) Už kecám blbosti asi se v tom nikdo nevyzná (jenom já) takže rači končím.. mVr .. vás co ste mi zbyli 8-*